O Nas

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Usługowe „INWESTPROJEKT”
Sp. z o.o. w Olsztynie świadczy usługi w zakresie:

Pełnienia kompleksowej obsługi inwestorskiej jako inwestor zastępczy lub prowadzenia kompleksowego nadzoru inwestorskiego.
Kompleksowych opracowań projektowych


OPIS I CHARAKTERYSTYKA PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Usługowe „Inwestprojekt” jest kontynuacją firmy z tradycjami od 1966 r. jako wiodące biuro projektów i inwestor zastępczy spółdzielczości mieszkaniowej.
Od 1.10.1993 r. działa jako Spółka z o.o. prowadząc kompleksową obsługę inwestorską jako inwestor zastępczy oraz prowadząc działalność projektową.
Zatrudniona Kadra inżynieryjno-techniczna wyspecjalizowana jest w prowadzeniu procesu inwestycyjnego, posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe co pozwala na podejmowanie
zastępstwa inwestorskiego, nadzoru inwestorskiego inżyniera kontraktu itp., o różnym stopniu złożoności gwarantując prawidłowe prowadzenie procesu inwestycyjnego każdego zadania inwestycyjnego, ponadto posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu materiałów i udzielamy wszechstronnej pomocy Inwestorom w uzyskiwaniu środków poza budżetowych na realizację inwestycji.

Zapewniamy nadzór inwestorski we wszystkich branżach gwarantując prawidłowe jego działanie i wyegzekwowanie od Wykonawców:

  • wysokiej jakości robót
  • terminowego wykonania
  • dokładną weryfikację kosztów inwestycji

 


Zatrudniamy również Kadrę posiadającą wiedzę, ukończone szkolenia seminaryjne i doświadczenie w zakresie przygotowania i prowadzenia procedury przetargowej w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych.
Przedsiębiorstwo organizowało wiele przetargów na projektowanie, dostawy i wykonawstwo różnych zadań inwestycyjnych.
Na rzecz P.I.U. „Inwestprojekt” Sp. z o.o. pracują wykwalifikowani projektanci gwarantujący szybkie i profesjonalne wykonanie opracowań projektowych we wszystkich branżach.

Free Joomla! templates by AgeThemes